+
آموزش کورل دراو x5  جلسه هشتم و آخر  CorelDRAW X5
آموزش / کرل

آموزش کورل دراو x5 جلسه هشتم و آخر CorelDRAW X5

جلسه هشتم و آخر از آموزش نرم افزار کرل از نرم افزار کورل دراو معمولا در طراحی هایی استفاده میشود که یا بسیار بزرگ هستند (مثل بیلبورد و بنر) ، و یا خروجی آنها نیاز به تعیین دقیق خطوط برش و چاپ دارد (مثل شابلون، چاپ سیلک، و برش شبرنگ).
+
آموزش کورل دراو x5 جلسه هفتم CorelDRAW X5
آموزش / کرل

آموزش کورل دراو x5 جلسه هفتم CorelDRAW X5

جلسه هفتم از آموزش نرم افزار کرل CorelDRAW یک نرم افزار کاربری برداری است.به این معنی که هر چیزی که در این نرم افزار تولید کنیم نوعی شی ء به حساب می آید. در نرم افزارهای برداری شکل ها از نقاط و یا خطوط و یا منحنی ها تشکیل شده اند.
+
آموزش کورل دراو x5  جلسه ششم CorelDRAW X5
آموزش / کرل

آموزش کورل دراو x5 جلسه ششم CorelDRAW X5

جلسه ششم از آموزش نرم افزار کرل با توجه به امكانات پيشرفته طراحي و تركيب‌هاي مختلف ابزارها و جلوه‌هاي موجود در CorelDraw مي‌توانيد، طرحهاي گرافيكي پيشرفته و بسيار جالبي را بسازيد.
+
آموزش کورل دراو x5  جلسه پنجم - CorelDRAW X5
آموزش / کرل

آموزش کورل دراو x5 جلسه پنجم - CorelDRAW X5

جلسه پنجم از آموزش نرم افزار کرل توانايی های کورل کورل به خاطر داشتن توانائی های گسترده و متنوع تا به حال مورد استفاده افراد زيادی برای حرفه های گوناگون قرار گرفته است.
+
آموزش کورل دراو x5  جلسه دوم - corelِِDRAW X5
آموزش / کرل

آموزش کورل دراو x5 جلسه دوم - corelِِDRAW X5

در این پست شما میتوانید جلسه دوم از آموزش نرم افزار کرل را دانلود کنید. همانطور که از نام این نرم افزار مشخص است نرم افزار کرل یک نرم افزار برداری است بر خلاف نرم افزار فتوشاپ که یک نرم افزار پیکسلی می باشد و یک مزیت برای کرل محسوب می شود.
+
آموزش کورل دراو x5  جلسه اول - corelِِDRAW X5
آموزش / کرل

آموزش کورل دراو x5 جلسه اول - corelِِDRAW X5

با توجه درخواست کاربران محترم سایت در زمینه آموزش کورل دراو، و پس از جستجو برای یافتن منبعی جهت ارائه آموزش این نرم افزار که به صورت مختصر و مفید شرح داده باشد. بهتر دیدیم این آموزش را برای دانلود در چند جلسه برای شما عزیزان قرار دهیم.
+
دانلود رایگان کتاب آموزش نرم افزار CorelDraw X4
آموزش / کرل

دانلود رایگان کتاب آموزش نرم افزار CorelDraw X4

همانطور که می دانید نرم افزار CorelDraw یکی از برنامه‌های طراحی و گرافیک و جزء برنامه های برداری مبتنی بر بردارهای ریاضی محسوب می‌شود. بدین معنی که شما وقتی در صفحه طراحی Corel draw موضوعی را رسم می‌کنید آن موضوع توسط فرمولهای ریاضی تعریف می‌شوند اصطلاحا در
بالا